Vannitoamööbel eritellimusel

Vannitoamööbel

Vannitoamööbel eritellimusel

Vannitoamööbel erineb muude ruumide mööblist märkimisväärselt selle poolest, et ta peab vastu pidama niisketes ja kitsastes oludes. Mööbel peab olema kompaktne ja funktsionaalne, samas aga praktiline ja stiilne. Sellest lähtuvalt pakumegi omalt poolt teenusena eritellimusel vannitoamööbli valmistamist.

Vastavalt sinu soovile valmistame sulle:

  • Vannitoamööbli komplektid
  • Valamukapid
  • Kummutid
  • Riiulid
  • Peeglikapid
  • Jne

Vannitoamööbli tellimine

Selleks, et vannitoamööbli tellimine võimalikult sujuvalt läheks, saada meile võimaluse korral järgmised andmed:

Vannitoamööbli kirjeldus

Mida paremini suudad oma soove kirjeldada, seda parem. Kindlasti vaata ka meie tehtud tööde galeriid, mis sulle inspiratsiooni võib anda.  

Kui meie galeriis on vannitoamööbel, mis sulle sobida võiks, siis vajuta galeriis olevale nupule „Soovin sarnast“ ja täida kõik tellimusvormi kohustuslikud väljad.

Saada meile joonis

Paljude jaoks on joonestamine keeruline tegevus, mistõttu ütleme kohe ära, et see ei pea olema professionaalne joonis. Võid selle vaba käega võimalikult täpselt üles joonistada ja meile kas skaneeritud faili või pildina saata.

Kõigele lisaks saame su juurde ka ise kohale tulla ja vajalikud mõõtmis- ja joonestustööd ise ära teha.

Mõtle läbi materjalid ja furnituur

Selleks, et saaksime sulle võimalikult täpse hinnapakkumise teha, siis saada meile ka oma materjali eelistus (kas, tamm, kuusk, mänd, saar vms.). Sisekorpustes soovitame alati kasutada kas vineeri või tislerikilpi.

Hea oleks kui teaksid ka, milliseid furnituure oma mööblil näha soovid. See ei ole kohustuslik, sest ka selles osas anname sulle lahkelt nõu ja üritame leida võimalikult parima lahenduse. Seda nii hinnas kui kvaliteedis.

Vannitoamööbli paigaldamine

Ühe osa töö hinnast moodustab vannitoamööbli paigaldus. Seega anna meile teada, kas paigaldamine jääb meie teha või soovi selle enda kanda võtta.

Kontaktandmed

Selleks, et saaksime teile hinnapakkumise saata või vajadusel lisainfot küsida, täida kindlasti ära ka kontaktandmete lahtrid. Soovitame kindlasti ka oma kontakttelefoni lisada, sest see teeb info vahetamise kiiremaks.

Päring saadetud – mis edasi?

Esmane hinnapakkumine annab sulle teada hinnaklassi. Täpne hinnapakkumine selgub  juba siis kui oleme üksikasjades kokku leppinud, teostanud vajalikud mõõdistused ja veendunud, et sa saad sellise mööbli nagu oled soovinud.

Vannitoamööbel eritellimusel – saada hinnapäring

Tehtud tööd

Meie teenused