Puidust magamistoamööbel

Puidust magamistoamööbel

Puidust magamistoamööbel

Magamistuba on koht, kus me veedame suurema osa oma elust. Seega peab see olema sisustatud selliselt, et me tunneme end seal võimalikult mugavalt. Puidust magamistoamööbel annab meile kõigile just selle võimaluse.

Miks valida puidust magamistoamööbel?

Kindlasti võib tekkida küsimus, et miks valida puidust magamistoamööbel kui poed on täis odavat plastikust või puitplaadist mööblit. Sellele küsimusele on üsna lihtne vastata.

Puidust mööbel on vastupidav

Mõistliku hooldusega kandub täispuidust mööbel põlvest põlve ja kui sellest tüdined, siis saad selle uuesti turustada. Erinevalt odavmööblist ei purune ta lihtsalt ja kui midagi on vaja parandada, siis saab seda enamasti ka lihtsal moel teha.

Puidust magamistoamööbel on ainulaadne ja stiilne

Kui poemööbel on nö masstoodang, siis meie tehtud magamistoamööbel on valmistatud eritellimusena, mistõttu on see ainulaadne ja stiilne. Kõik detailid mõtleme sinuga koostöös peensuseni läbi ja seega on see mööbel lisaks veel ka väga praktiline.

Puitmööbel on loodust säästev

Kuivõrd puitmööbel peab kaua vastu, siis on tema valmistamine ka loodust säästev ja keskkonnasõbralik. On ju vahe, et kas valmistada mööbel 20+. aastaks või 3. aastaks.

Puitmaterjale saab teiste materjalidega kombineerida

Puidust magamistoamööbel ei tähenda, et seda ei või muude materjalidega kombineerida. Näiteks saame valmistada kangaga kaetud mööbli, mis lisab sinu interjööri pehmust ja hubasust.

Magamistoamööbel

Magamistoamööbli tellimine – peamised soovitused

Selleks, et magamistoamööbli tellimine võimalikult sujuvalt läheks mõtle enda jaoks eelnevalt läbi järgmised asjad.

Ruumi mõõdud, magamistoamööbli funktsionaalsus ja disain

Meie soovitame magamistoa disainimisel lähtuda terves oma kodus kasutatavast stiilist. Näide: kui sinu kodu on läbivalt minimalistlik, siis tasuks ka magamistoas sarnast joont hoida.

Üsna suuresti sõltub kõik ka magamistoa suurusest. Seega pane kirja mõõdud ja mõtle hoolikalt läbi, mida ja kuidas sa kasutada soovid. Juhul kui sa ei ole mõõtmistöödes tugev, siis anna meile teada ja saame need ise ära teha.

Mõtle välja, milline võiks olla mööbli kujundus (viiteid leiad nt meie galeriist) ja funktsionaalsus.

Mõtle välja, milliseid materjale soovid kasutada

Kask

Kask on suhteliselt kõva puu, kuid oma kõvaduse juures ei ole ta rabe. Kaske peaks kasutama kõrgemat koormust kannatavates kohtades. Köökide töötasapinnad, lastemööbel, trepiastmed jne. Kasepuust voodis magad rahulikku und. Puusüü praktiliselt puudub. Ilmet lisavad vähesed oksakohad ja toonimuutused.

Mänd

Mänd on oma olemuselt pehme puu, mis on omapäraselt mõnusa vaigulõhnaga. Männipuit on väga pehme ja käega katsudes mõnusalt käesõbralik. Männile on  iseloomulik tugevalt esiletulev puidusüü ja hulgaliselt oksakohti, mis ilmestavad tehtud mööblit.

Männipuidust mööbel sobib kohtadesse, kus ei ole pindadel eriti suurt koormustaluvust.Uksed, sahtlisisud, kapisisud,magamistoa mööbel jne.

Kuusk

Kuusk on põhimõtteliselt sarnane männiga, kuid süü on õrnem ja oksakohad väiksemad.  Kasutuskohad võiks olla samad. Kuusk peab ilmastikule paremini vastu kui mänd.

Tamm

Tamm näeb luksuslik välja ja seda peetakse luksuskaubaks. See on väga kõva, kauakestev, aga samas töötlemisel rabe. Tamme võib panna igale poole ja tammest võib teha kõike. Samas igasse interjööri ta ei sobi, tamm tahab olla luksuslikus ja stiilipuhtas kohas. Oma pika elu ja kasutusea tõttu peetakse tammest mööblit nö pärandatavaks mööbliks.

Saar

Saar on tamme noorem vend. Ei ole ennast ümbritsevas keskkonnas nii nõudlik. Saarest võib teha samuti absoluutselt kõike. Kuna ka puusüü on tammega üsna sarnane, siis saab saarest teha nn. tamme petumööblit.

Töötlemisel on saar plastilisem ja kergemini töödeldav kui tamm. Kõvaduselt paikneb kase ja tamme vahepeal.

Korraliku mööbli saab valmistada igast puidu liigist kuid meie soovitame tellida kasepuidust mööbel. Miks? Sest see on parima hinna ja vastupidavuse suhtega ja tagab see sinu magamistoamööbli pikaealisuse.

Samas on võimalik valida erinevate valikute vahel:

  • Täispuidust magamistoamööbel
  • Segapuidust magamistoamööbel
  • MDF plaatidest mööbel
  • Vineermööbel

Puidust magamistoamööbel – saada päring

Tehtud tööd

Meie teenused