Kappvoodi ja senavoodi valmistamine

Kappvoodi valmistamine

Kappvoodi valmistamine

Kapp-voodi säästab ruumi päeval, aga ööseks saate mugava täiusliku magamiskoha!

Mis on kappvoodi?

Kappvoodil on tuntud ka nime all seinavoodi. Ainult mõne lihtsa liigutuse abil saad võimaluse terve oma tuba ümber kujundada, muutes oma lastetoa või kontori kiirelt magamistoaks.

See on suurepärane lahendus sinna, kus ruumi on vähe ja iga sentimeeter on kulla hinnaga. Kappvoodi sobib hästi:

  • väikesesse ühetoalisse korterisse
  • ilma magamistoata korterisse
  • lastetuppa
  • väikesesse magamistuppa
  • kontorisse, mis vajab voodid, aga kus selleks eraldi ruumi ei ole pakkuda

Seega sobib kappvoodi ideaalselt kõikvõimalike ruumi puudusest tulenevate probleemide lahendamiseks.

Miks valida kappvoodi?

  1. See annab sulle võimaluse ruumi kokku hoida ja väikestesse korteritesse lisaruumi juurde tekitada
  2. Lisaks magamispaigale saab kappvoodit kasutada nii voodiriiete hoidmiseks kui ka riiuli ning kapina mitmete asjade paigutamiseks
  3. Vastavalt soovile on võimalik tellida kappvoodi, mida saab ka kontorilaua või tööpinnana kasutada

Kappvoodi on praktiline

Seinavoodi võimaldab lisaks magamispaigale ka riiulite ja panipaikade lisamise võimalust. Vastavalt soovile saame valmistada selle nii, et ta avaneb kas horisontaalselt või vertikaalselt.

Lisaks standartmõõtudega seinavooditele valmistame veel ka erisuuruses voodeid. Kõik voodid on varustatud spetsiaalsete rihmadega, mis tagavad selle, et nii madrats kui ka voodipesu sinna kinnitatud oleks. Nii ei pea sa voodiriiete jaoks eraldi kappi või panipaika hankima.

Milline on seinavoodi välimus?

Üldjuhul valmistame kappvoodi selliselt, et see sobiks muude toas olevate värvide ja mööbliesemetega. Soovi korral saame sellele kinnitada näiteks peegli, tapeedi, foto jne.

Töökindluse suurendamiseks kasutame kvaliteetseid materjale, mis tagavad voodi kasutuskindluse ja turvalisuse. Meie valmistatud kvaliteetsetel seinavoodi süsteemidel ei ole lisalukke. Samas saame soovi korral ka paigaldada lisaluku, mis teeb voodi avamise ka pisut keerukamaks.

Vastavalt kliendi soovile pakume ka lisamoodulitega kappvoodeid. See tähendab, et sa saad kujundada terve seina. Kappvoodi võib olla ka suure riidekapi või elutoakapi osa. Kõigele lisaks on meie valmistatud seinavoodid pehme avamise ja sulgemise käiguga, mis tagab, et voodid avades ja sulgedes ei kuku riiulitel olevad asjad maha.

Lisaks saame valmistada kappvoodile ka külje- ja ülamooduleid, mis võimaldavad terve seina riiulite, sahtlite või kappidega täita. Võimaluste piiriks on ainult ettekujutusvõime.

Kappvoodi tellimine

Kappvoodi valmistamine – Tehtud tööd

Meie teenused