Täispuidust elutoamööbel

Täispuidust elutoamööbel

Täispuidust elutoamööbel

Erinevalt odavmööblist peab täispuidust elutoamööbel vastu aastaid. Seda on lihtne hooldada ning vajadusel taastada ja värskendada. Juhul kui oled keskkonnateadlik inimene, siis on sinu jaoks oluline ka teadmine, et tänu oma pikaealisusele (mööbel kestab vähemalt 20 aastat) on see keskkonda oluliselt vähem koormav.

Alust ei ole ka kartusel, et täispuidust elutoamööbel ei ole modernne. Hästi disainitud ja korralikult viimistletud mööbel sobib igasse kodusse ja interjööri. Sõltuvalt sinu valitud materjalist saab mööbel ka omaenda lugu rääkida.

Elutoamööbel

Kasepuidust elutoamööbel

Näiteks kask kingib oma sõpruse neile, kes lähenevad talle armastusega, ta soosib siiraid inimesi, meelsamini suhtleb naiste ja lastega. Ta rõõmustab lapsi ja lohutab naisi.

Kask hävitab haigusi tekitavaid mikroobe. See on tundlik puu, ta äratab inimestes intuitiivseid jõude, muudab nad sensitiivseteks. Kui viibite kase läheduses, siis saate varsti vastuse oma probleemidele. Kask on leebe ja hoolitsev. Kask vabastab hirmust ja kõhklusest, muretsemisest, peletab minema õudusunenäod

Männipuidust elutoamööbel

Mänd annab jõudu, kui sul suur füüsiline koormus. Ta suudab ravida häiritud aurat. Mänd rahustab mässavat vaimu ja tunded muutuvad selgeks. Taastub seesmine tasakaal ja rahu.

See puu puhastab teadvuse saastast, vaigistab ärritusseisundit, leevendab pettumust. Mänd pakub lahendust probleemidepuntras. See on meeste puu,  juhtide puu, ta kogub enda ümber kollektiivi, kus nõrkadel ei ole kohta. Kui sul kodu lähedal mänd kiratseb, siis on võimalik, et ta aitab puhastada meespere energeetikat. Mänd toob meestele jõudu ja aitab neil võita naiste armastust.

Kuusest elutoamööbel

Kuusk kingib loomingulisust ja inspiratsiooni. Kuusk sarnaneb muusikaga, mis haarab inimese tasapisi täielikult oma võimusesse ja lahustab ta endas. Kuusk on jõu ja tugevuse sümbol.

Kuuse läheduses viibides kaovad nukrus, pelglikkus, pessimism ja ihnus. Kui viibite palju kuuse läheduses, pöördub kogu teie elu paremuse poole: mured ja hirmud vähenevad, ellusuhtumine muutub positiivsemaks.

Tammest elutoamööbel

Tamm on kõige võimsam puu.Tamm laeb energiaga pikaks ajaks ja temaga suhtlemine sobib paremini tugevatele natuuridele, neile, kes peavad langetama tähtsaid otsuseid.. Tamm annab elujõudu ja tagab pika eluea.

Temast saavad abi need, kel vähe elurõõmu, krooniline väsimus ja apaatia.Tamm on karm: ta ei talu virisejaid, vaid eelistab võitlejaid. Tamm tugevdab seda meeleolu, millega tema juurde tullakse.

See puu on alati valmis kõikvõimalikeks katsumusteks. Andes elujõudu, kiirendab ning aktiviseerib ta vere-ja lümfiringet, aitab välja tulla suurest pingest ja raske haiguse kurnatusest.

Saarest elutoamööbel

Saare energia aitab loomeinimesi ja sportlasi. Ta aitab meenutada meeldivaid sündmusi ja mälestusi. Ta vabastab inimmõistuse raamidest. Saar aitab mõista ettemääratust, ta soodustab selgeltnägemist ja võimaldab heita pilku tulevikku. Saar aitab neid, kes on oma soovides siirad.

Kui oled pettur, siis solvad puud ja saad valesid vastuseid, mis panevad sind tegema valesid otsuseid. Saar tahab alati ka midagi vastu saada. See puu paneb fantaasia tööle  ja kujutlusvõime voogama.

Täispuidust elutoamööbel ühe e-kirja kaugusel

Tehtud tööd

Vaata ka neid teenuseid: