Köögimööbli valmistamine

Köögimööbel

Köögimööbel

On üsna tõenäoline, et iga kodu üks kõige olulisemaid kohti on köök. Paljudes peredes on see ka koht, kus terve pere kõige rohkem aega koos veedab. Seega on köögimööbel üks tähtsamaid kodusisustuse elemente, mille paigutus, disain, funktsionaalsus ja materjal tuleks eelnevalt hoolikalt läbi mõelda.

Meie pakutav köögimööbel vastab just kõikidele ülalnimetatud tingimustele. Lisaks täispuidust köögimööbli täislahendusele pakume omalt poolt ka üksikute elementide valmistamist. See võimaldab sul oma kööki just vastavalt enda vajadustele ja võimalustele planeerida.

Köögimööbel 86
Ka kaldus laed ei ole probleemiks, kasutame vajadusel kogu saadaoleva ruumi. Kolmnurgad avanevad alla.

Köögimööbli tellimine

Selleks, et köögimööbli tellimine võimalikult sujuvalt läheks, tasub eelnevalt enda jaoks järgmised asjad läbi mõelda.

Köögimööbli funktsionaalsus ja disain

Köök kipub olema koht, kus ruumi on vähe, mistõttu tuleb nurki võimalikult efektiivselt ära kasutada. Tasub mõelda, milliseid panipaiku saad siin või seal kasutada ja kuidas kõike paigutada nii, et köögis toimetamine võimalikult mugav oleks.

Selle kõige juures saame oma suurte kogemustega sulle abiks olla. Seega kirjelda võimalikult täpselt oma soove ja juhul kui meie galerii sisaldab sinu soovidele vastavat mööblit, siis saada meile sulle sobiva köögimööbli number.

Kasutame kvaliteetseid Hettich ja Kesseböhmeri furnituure. Käepidemed tootjalt Tulip.

Joonis (juhul kui on)

Kõik meie tellimusvormid võimaldavad sul ka jooniseid üles laadida. Võid selle vabalt oma käega paberile joonistada, selles telefoniga pildi teha ja meile saata. Juhul kui sul joonist ei ole, siis sobib ka mõni kujundust illustreeriv foto.

Soovitud materjal ja lisasoovid

Kindlasti tuleks lisada soovitav materjal (mänd, kask, saar, tamm, vineer) või mõni muu materjal/puuliik. Meile ei ole probleemiks kasutada ka detailides väärispuitu (nt. pähkel, kirss, zebrano, teak jne)

Kui sa veel täpselt ei tea, milliseid furnituure (sahtlisiinid, hinged, kapisüsteemid jne) soovid oma mööbli juures, siis me anname lahkelt nõu ja üritame leida võimalikult parima lahenduse. Seda nii hinnas kui kvaliteedis.

Ühe ilusa köögi juurde kuulub ka ilus söögilaud. Kui soovid valmistame ka selle.

Köögimööbel

Köögimööbli paigaldamine

Anna meile teada, kas köögimööbli paigaldamine jääb meie teha või soovid selle enda kanda võtta. Kui järgid paigaldades meie juhiseid, siis isepaigaldatud mööblil garantii ei katke. Ja ära muretse, me saame aru, kui sa oled midagi ise ära vusserdanud. Ausus eelkõige.

Köögimööbli maksumus

Köögimööbli hind sõltub väga paljudest erinevatest teguritest. Nagu näiteks, kujundusest/väljanägemine, kappide funktsionaalsusest, kappide kõrgusest, kasutatavatest materjalidest. Samuti otse loomulikult ka köögi mõõtudest. Tihti küsitakse , kui palju maksab köögi meeter. Iseenesest on se hea küsimus, kuid eks igaüks saab aru, et meetri laiused sahtlid ja kahe uksega kapp on väga erinevas hinnas. Samuti on oluline hinnaerinevus, kas ülemiste kappide kõrgus on 700mm, või 1200mm.

Põhinedes sellele võiks öelda, et köögi jooksva meetri hind võiks alata orienteeruvalt 1000.- eurost.

Mida selle eest ühte meetrisse saab?

Selle eest saab ülemise, H700mm ja alumise, H900mm kapi. Kappide korpused tislerikilbist, esipaneelid siledad MDF , töötasapind laminaat 28mm, viimistluseks värv, tooni saate ise valida. Alumises kapis 3 sahtlit , ülemine kapp kahe uksega, kapis reguleeritava kõrgusega riiulid 2 tk. Sahtlid ja uksed vaikselt sulguvad. Sellele hinnale lisandub soovi korral transport ja paigaldus

Kontaktandmed

Selleks, et saaksime teile hinnapakkumise saata või vajadusel lisainfot küsida, täida kindlasti ära ka kontaktandmete lahtrid. Soovitame kindlasti ka oma kontakttelefoni lisada, sest see teeb info vahetamise kiiremaks.

Telli köögimööbel siit

Tehtud tööd

Meie teenused