tellijale

/tellijale
tellijale 2018-01-09T15:41:53+00:00

Tellimuse edastamiseks on kaks väga lihtsat valikut.

  1. Saadate aadressile puitmoobel@puitmoobel.ee e-maili . Oma kirjas võiksite kirjutada võimalikult täpselt oma soovidest. Kindlasti tuleks lisada soovitav materjal (Mänd, kask, saar, tamm, vineer) või mõni muu materjal/puuliik. Ning ka teiepoolne, kasvõi käsitsi joonistatud joonis, ning kui olete leidnud, siis ka mõni kujundust illustreeriv foto.
  2. Kasutate galeriis olevate piltide peal olevat nuppu, „soovin sarnast“

Klikates sellel, avaneb kõrval toote tellimusvorm, kus tuleb kõik väljad täita, ning seal on ka nupp, millest saate lisada oma joonise. Klikates all olevale nupule lisa tellimusse, liigute te hinnapäringu lehele, kus tuleb täita kontaktandmete osa. Täitke ka see palun.  See on koht, kust te saate muuta ka oma tellimust.  Selleks et hinnapäring meile jõuaks, tuleb vajutada nuppu  „soovin hinnapakkumist“. Peale seda saadetakse teie poolt sisestatud info meile, ning ka teie märgitud meili aadressile tuleb kiri teie tehtud valikutega.

Esmane hinnapakkumine annab Teile teada hinnaklassi. Täpne hinnapakkumine selgub  juba siis, kui oleme üksikasjades kokku leppinud, teostanud vajalikud mõõdistused, et Te saaksite täpselt sellise mööbli nagu olete soovinud.

Kui Te ei tea täpselt milliseid furnituure (sahtlisiinid, hinged, kapisüsteemid jne) soovite kasutada oma mööbli juures, siis me anname lahkelt nõu ja üritame leida võimalikult parima lahenduse.Seda nii hinnas kui kvaliteedis.

Köige lihtsam moodus lisada oma joonis, on se käsitsi paberile joonistada, siis maha pildistada ja siis foto e mailile või hinnapäringu vormile lisada.

Joonis võib olla näiteks selline:

 

Millest välja tulnud köök on selline:

 

Või siis selline joonis:

puitmööbel, köögimööbel, vannitoamööbel kapp, kummut, garderoob, vineeristmööbel, tammemoobel, kasemoobel, kappvoodi,puusepanhuonekalut,puisetmittahuonekalut