meist

/meist
meist 2017-11-29T13:16:00+00:00

Mööbel meistrilt otse tellijale.

Fatamorgana Group OÜ on asutatud 14.08.2007. Alguses prooviti tegeleda igasuguste erinevate asjadega.27.05.2009 toimus omanike vahetus, ning sellest ajast alates oleme tegelenud puitmööbli valmistamisega. Kui ära rääkida kõik algusest, siis esimesed asjad valmisid aastal 2005. Nagu iga asi saab kusagilt alguse, siis ka meie alustasime väikestest asjadest, mis said valmistatud oma tarbeks. Sealt läks juba edasi mõnedele sõpradele, tuttavatele. 2009 aastal soetasime domeeni www.puitmoobel.ee  , ning sellest ajast alates muutusid tehtavad tööd keerukamaks, ning ka tellimuste hulk hakkas kasvama.

Materjalidena kasutame reeglina täispuitu ja vineeri. Mõningates üksikutes projektides uste materjalina MDF plaati.

Kõikide muude tellimuste kõrval , teeme aastas paar projekti, mis sisaldab kogu maja mööblit, alustades välisuksest ja lõpetades kõige viimase ruumi  pisikese kapiga. Tänasel päeval võime öelda, et suudame valmistada mööblist peaaegu kõike, kui me midagi aga ei suuda, siis teame kedagi , kes suudab.

Meilt saab ka lihtsalt head nõu küsida. Kahjuks päris koolitustega me tõesti veel ei tegele, kuid mine tea, mis elu toob. Kui ikka ise üldse ei oska joonistada, siis tuleme teile külla ja aitame vajaliku mööbli ka kujundada.

Hinna poolest oleme üritanud alati hoida mõistliku piiri.

Ehk siis pliiats kätte ja joonis teele.

Piiriks saab olla ainult kujutlusvõime ja kahjuks vahest ka maksumus. Leiame Teile sobiva lahenduse, kvaliteedist järele andmata.

 

Teie

Madis Aun

Video err.ee arhiivis: vaata siit

puitmööbel, köögimööbel, vannitoamööbel kapp, kummut, garderoob, vineeristmööbel, tammemoobel, kasemoobel, kappvoodi,puusepanhuonekalut,puisetmittahuonekalut